Na naši klinice zhotovujeme protézy, které se individuálně vyrábějí, což je poměrně složitý technologický proces a je tedy hned v úvodu dobré se zmínit, že u nás strávíte více času.

Zároveň nám sdělíte i více informací o Vašem zdravotním stavu, zálibách a běžně vykonávaných činnostech, kdy potřebujeme pochopit veškeré Vaše individuální potřeby, abychom navrhli a sestavili takovou protézu, která Vám bude vyhovovat ve všech směrech a mohli se na ni při každém kroku spolehnout. I v budoucnu po první návštěvě s Vámi bude pracovat jen ten protetický technik a ostatní personál, na který jste zvyklí, kteří Vám vyhovují a kteří budou plně obeznámeni s Vašim zdravotním stavem a požadavky.

Protože se jedná o individuální výrobu, je bezpodmínečně nutné, aby jste se k nám dostavili osobně. Termín návštěvy si předem domluvte na telefonním čísle +420602831048 nebo nám napište zde.

S sebou si vezměte:

  • poukaz vystavený odborným lékařem, pokud ho máte
  • kartičku pojišťovny
  • poslední lékařskou zprávu, pokud ji máte

PROTETIKA PROTALEXA s.r.o.

Ortopedicko protetická klinika specializovaná na dolní končetiny s 20-ti letou tradicí.

Zjistit více

PROTALEXA s.r.o.

výhradní dovozce a zástupce pro Českou a Slovenskou republiku protetických dílů Endolite rodinné společnosti Blatchford z Velké Británie.

Zjistit více

Chcete být informovaní o nových produktech

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021