• Aktuality
  • Paralympik Robbie Barrett letí na Endolite Running Blad

Působivou součástí zahajovacího ceremoniálu Paralympiády byl pohled na 6 paralympijských šampiónů letících na paprscích Handelova věčného světla. Medailový soutěžící Robbie Barret, který získal bronz na Paralympiádě v Soulu na 100m a 200m, se účastnil této působivé show ve vzduchu v rámci zahajovacího ceremoniálu Paralympiády 2012. 6 bývalých medailistů včetně Barreta a Dame Tanni Grey-Thompsonové letělo k nadpozemským paprskům Handelova věčného světla zavěšeno vysoko nad jásajícími davy a přiblížilo se ke zlatému glóbu představujícímu Vesmír.

Image title

Robbie sprintoval nocí na prototypu Endolite Running Blade, které pro tuto příležitost neslo zlatou britskou vlajku na hořícím pozadí. Baletní show s úspěšnými atlety z předchozích her nám dala pocit, že odkaz budoucím generacím se bude skládat z naděje, nadšení a potenciálu. Barret, který byl kapitánem sedícího volejbalového týmu, se nyní ujal role trenéra další generace paralympijských sprintérů. V současnosti zkouší Endolite Running Blade, aby byla nalezena řešení k dosažení nejvyšších sprintových rychlostí, a zároveň sníženo poškozování ostatních kloubů, které jsou náročným sportem zatěžovány.

Přejeme všech atletům tento rok na Paralympiádě skvělé hry a těšíme se na sledování jejich výkonů v následujících dnech!

PROTETIKA PROTALEXA s.r.o.

Ortopedicko protetická klinika specializovaná na dolní končetiny s 20-ti letou tradicí.

Zjistit více

PROTALEXA s.r.o.

výhradní dovozce a zástupce pro Českou a Slovenskou republiku protetických dílů Endolite rodinné společnosti Blatchford z Velké Británie.

Zjistit více

Chcete být informovaní o nových produktech

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021