• Aktuality
  • Endolite uvádí chodidlo élan na Ortho Reha v Lipsku

Chodidlo élan, poslední mikroprocesorově ovládaná protéza Endolite, bylo uvedeno na výstavě Ortho Reha Technik v Lipsku. Chodidlo élan přilákalo velký zájem klinických lékařů a osob s amputací, protože nabízí inovativní zrychlovací a brzdící systém, který zlepšuje reakci na proměnlivou rychlost a zajišťuje zvednutí palce po celý švih. Senzorový systém umožňuje chodidlu odhadnout úroveň podpory kotníku nebo volnosti potřebné v každé fázi chůze, aby při chůzi do svahu chodidlo pomáhalo pohybu tělesné hmoty nahoru a kupředu a při chůzi dolů se práce paty zjemnila a podpořila propnutí kolene pro zachování rovnováhy a postoje.

Image title

U stánku Endolite probíhaly každý den předváděcí akce élanu, Orionu a dalších produktů. Zvláštní třímetrový běžící pás, který běžel pozpátku, představoval svah dolů pro chůzi a umožňoval nám jasně předvést výhody élanu, Echelonu a našeho sortimentu kolenních kloubů.

Ortho Reha je největší Mezinárodní konference protetiky a ortetiky, zúčastnilo se jí přes 20 000 návštěvníků z 93 zemí:  65% z Německa a 35% z ostatních zemí. 537 vystavujících společností:  50% německých, s využitím 42.000m2 výstavní plochy ve dvou výstavních halách. 

PROTETIKA PROTALEXA s.r.o.

Ortopedicko protetická klinika specializovaná na dolní končetiny s 20-ti letou tradicí.

Zjistit více

PROTALEXA s.r.o.

výhradní dovozce a zástupce pro Českou a Slovenskou republiku protetických dílů Endolite rodinné společnosti Blatchford z Velké Británie.

Zjistit více

Chcete být informovaní o nových produktech

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021